FREE SHIPPING on Orders of $65 or More!
"Smell the Difference"
-
Amber Romance Type Super Strong Grubby Wax Melts
Regular price From $5.27Regular priceUnit price per$0.00Sale price From $5.27 -
Amish Friendship Zucchini Bread Super Strong Grubby Wax Melts
Regular price From $5.27Regular priceUnit price per$0.00Sale price From $5.27 -
Apple Butter Caramel Hot Apple Pie Super Strong Grubby Wax Melts
Regular price From $5.27Regular priceUnit price per$0.00Sale price From $5.27 -
Apple Butter Caramel Super Strong Grubby Wax Melts
Regular price From $5.27Regular priceUnit price per$0.00Sale price From $5.27 -
Apple Jack & Orange Peel Super Strong Grubby Wax Melts
Regular price From $5.27Regular priceUnit price per$0.00Sale price From $5.27 -
Apple Maple Bourbon Super Strong Grubby Wax Melts
Regular price From $5.27Regular priceUnit price per$0.00Sale price From $5.27 -
Baby Lotion Super Strong Grubby Wax Melts
Regular price From $5.27Regular priceUnit price per$0.00Sale price From $5.27 -
Back Porch Super Strong Grubby Wax Melts
Regular price From $5.27Regular priceUnit price per$0.00Sale price From $5.27
Shop our Clamshell Wax Melts
-
After Hours Type Rectangle Clamshell Wax Melts
Regular price $6.50Regular priceUnit price per$0.00Sale price $6.50 -
Aloha Paradise Rectangle Clamshell Wax Melts
Regular price $6.50Regular priceUnit price per$0.00Sale price $6.50 -
Apple Maple Bourbon Rectangle Clamshell Wax Melts
Regular price $6.50Regular priceUnit price per$0.00Sale price $6.50 -
Baby Lotion Rectangle Clamshell Wax Melts
Regular price $6.50Regular priceUnit price per$0.00Sale price $6.50 -
Banana Nut Bread Rectangle Clamshell Wax Melts
Regular price $6.50Regular priceUnit price per$0.00Sale price $6.50 -
Barber Shop Rectangle Clamshell Wax Melts
Regular price $6.50Regular priceUnit price per$0.00Sale price $6.50 -
Beija Flor Type Rectangle Clamshell Wax Melts
Regular price $6.50Regular priceUnit price per$0.00Sale price $6.50 -
Bergamot & Sandalwood Rectangle Clamshell Wax Melts
Regular price $6.50Regular priceUnit price per$0.00Sale price $6.50
We strive for Quality & Strength
We strive for the Strongest Wax Products! The Majority of our items are Handpoured, Handpackaged, and Handlabeled. We use the highest quality ingredients. Proud to be made in the USA!